26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  XnKslLPT
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
افتتاح سینما در پیشوا در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است

آیین افتتاحیه سینما هنر در شهرستان پیشوا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،گفت: افتتاح اولین سینمای پیشوا، گامی مهم در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

 

وی با اشاره به مسائل فرهنگی امروزجامعه ، اظهار داشت:امروز زبان انتقال مفاهیم و فرهنگ متفاوت شده است و دستگاه آموزش و پروش هم به این مسئله توجه دارد و نگاه آموزش و پرورش به ساحت های 6 گانه تربیتی و رشد متوازن در بحث روانشناختی و حل مفاهیم اسلامی است.

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران افزود: ما امروز به محتوا و بازی هایی که خلاقیت دانش اموزان را شکوفا کند نیاز داریم که خلا ان حس می شود .

هاشمی گفت: دانش آموزان علاقه مند به ایجاد خلاقیت و یادگیری مهارت ها هستند و این قابلیت در شهرستان پیشوا وجود دارد که در این مسیر گام بردارند و اگر در این زمینه ها و تولید محتوا خوب کار شود ،  دانش آموزان و خانواده آنها از این کار های فرهنگی حمایت می کنند.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: ادامه فعالیت های فرهنگی و حضور سایر ادارات در کنار آموزش و پرورش  بسیار موثر و قابل تقدیر است .

به اشتراک بگذارید :