17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۵۹:۱۸
کد مطلب:  87fOxT6K
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مدیران مدارس برای مدرسه یک برنامه عمل یکساله تدوین کنند

یازدهمین اختتامیه طرح های معاونت آموزش ابتدایی ناحیه یک بهارستان با حضور احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستان های استان تهران، لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و دیگر مسئولین حوزه ابتدایی در کانون شهید مطهری ناحیه 1 بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان  ، محمداحسانی  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اهمیت ادبیات فارسی و خوانش خلاق در مدارس گفت: ورودی به علم خوانش درست است و دانش آموزان از صحبت کردن و رفتار معلم خود بسیار یاد می گیرند .

وی افزود: معلمان در هنگام صحبت کردن باید بسیار مراقب  الفاظ خود باشند، تا به ساختار زبان و ادبیات فارسی آسیب نرسد و هدف گذاری در مدارس برای خوانش خلاق باشد .

احسانی ،با تاکید اهمیت برنامه عمل درمدارس گفت : مدیران مدارس برای آموزشگاه خود یک برنامه عمل یکساله تدوین کنند که دارای شاخص های ملموس و قابل اندازه گیری باشد و هدف گذاری به گونه ای صورت گیرد تا در پایان سال تحصیلی به هدف مورد نظر خود برسند.

در ادامه لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با اشاره به سند تحول بنیادین و تربیت متوازن دانش آموزان ،گفت :معلم اصلی ترین عنصر  تربیت متوازن بر اساس راهکارهای سند تحول بنیادین بوده و گام اول تربیت جلب اعتماد در دانش آموزان است که می تواند مبنای تربیت اصولی در آنان باشد .

 

 

گفتنی است در این مراسم از منتخبین طرح ها  و مدارس برگزیده با اهدا لوح سپاس تقدیر شد .

به اشتراک بگذارید :