12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۰۱:۰۰
کد مطلب:  QNAoPTKx
درراستای بررسی مسایل ومواردآموزشی :
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان از شهرستان ایجرودبازدیدنمود

محمود شهبازی،معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان ،درراستای بررسی مسایل آموزشی وپرورشی،از شهرستان ایجرودبازدیدنمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازایجرود،محمودشهبازی معاون آموزش متوسطه  و اخوان رئیس گروه های آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش وپرورش  استان  از مدارس و فعالیت های آموزشی شهرستان ایجرود بازدید کردند.

در این بازدید، شهبازی ضمن تاکید بر عملیاتی شدن تمامی ابعاد طرح پروژه مهر در سطح شهرستان ، اهتمام  لازم در جهت استفاده از تمامی ظرفیت های ارگانها و ادارات شهرستان برای بازگشایی مدارس و استقبال از سال تحصیلی جدید را خواستار شد.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب شورای پروژه مهر شهرستان در سالتحصیلی 96-95 ، از تلاش های صورت گرفته در این زمینه تقدیر و تشکر نمود.

معاون آموزش وممتوسطه آموزش وپرورش استان  همچنین بر استفاده از ظرفیت شورای آموزش و پرورش شهرستان در پیشبرد اهداف پروژه مهر تاکید کرد.

داود بهرامی ، مدیرآموزش و پرورش شهرستان ایجرودنیز،ضمن تقدیر از حمایت و حضور معاون آموزشی متوسطه  آموزش و پرورش استان در این شهرستان ، گزارشی از وضعیت نیرو انسانی ، فضا های آموزشی ، نتایج امتحانات متوسطه دوره دوم و تجمیع کلاس های دوپایه متوسطه دوره اول را ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :