25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۰۸:۳۱
کد مطلب:  gtUkETfb
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
درخشش مدال های رنگین آسیایی بر گردن دانش آموزان ملاردی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از کسب 6 مدال در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آسیا در قزاقستان توسط دانش آموزان ملاردی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: دانش آموزان ملاردی با شکست حریفان خود در مسابقات آسیایی موفق به کسب 6 مدال رنگین آسیایی شدند.

وی افزود :دانش آموزان فاطمه صادقی ، شبنم‌ واحدی و شقایق واحدی موفق به کسب مدال طلا ، مینا یوسفی مدال نقره و مبینا حیدری و زینب السادات حسینی مدال برنز این دوره از مسابقات را بر گردن آویختند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ضمن تبریک این موفقیت  بزرگ به دانش آموزان قهرمان استان، از تلاش های مربی خستگی ناپذیر این عزیزان ، خانم فاطمه بغلانی پور تقدیر کرده و افزود: امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت و موفقیت امیدهای آینده ساز ایران عزیز باشم.

 

گفتنی است ،در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آسیا ،که به میزبانی آستانه قزاقستان و با حضور 660 کاراته کار از 27 کشور برگزار شد، تیم ایران با کسب 10 مدال طلا، 4 نقره و 6 برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی در دو بخش نوجوانان و جوانان شد.

به اشتراک بگذارید :