26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۴:۲۲
کد مطلب:  VyoUTV4q
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
آکادمی تنیس روی میز المپیک قرچک افتتاح شد

مدیر آموزش و پرورش قرچک از افتتاح آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک با حضور مسئولين شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قرچک، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک در این باره گفت: آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک يکي از مجهزترين سالن هاي ورزشي تنيس روي ميز در جنوب شرق استان تهران است که توسط معاونت پرورشي اداره آموزش وپرورش شهرستان قرچک تجهيز شده است.

وی افزود: آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال با هدف پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ساخته شده که از اعتبارات دولتي و صرفه جويي هاي منطقه اي هم زمان با روز  فرهنگ پهلواني به بهره برداري رسيد .

نیکبخت ادامه داد: ورزش در شهرستان قرچک علاقمندان زيادي دارد و اين علاقه به خصوص در دانش آموزان اين شهرستان مشاهده مي شود که مي توان با سرمايه گذاري و پرورش استعدادها به موفقيت هايي در اين زمينه دست يافت.

مدير آموزش وپرورش شهرستان قرچک یادآورشد: شهرستان قرچک دارای جمعیت دانش آموزی بالای 52 هزار نفر مي باشد که يکي از متمرکز ترين شهرستان استان تهران است.

این مقام مسئول تصریح کرد: بايد در آموزش وپرورش تمام تلاش خود را انجام دهيم تا سرانه ورزشي در شهرستان افزايش يابد و  دانش آموزان وقت بيشتري را در فضا هاي ورزشي طي کنند .

 

 

به اشتراک بگذارید :