25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۳:۰۷
کد مطلب:  BAbI75Bw
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش دانش آموزان شهرستان های استان تهران در مسابقات ورزشی دانش آموزی کشور

معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخشش تیم های منتخب ورزشی دانش آموزان شهرستان های استان تهران در مرحله اول اعزام به مسابقات کشوری خبر داد .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت :مرحله اول رقابتهای فرهنگی و ورزشی آموزشگاههای کشور به میزبانی  استان مرکزی با حضور استان های مختلف برگزار گردید.

وی افزود:شهرستان های استان تهران در مسابقات بدمینتون دختران در گروه تیمی موفق به کسب مقام دوم و در انفرادی تیم دوبل آزاد بدمینتون ابتدائی موفق به کسب رتبه اول کشور گردید.

 معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: دانش آموزان پسر شهرستان های استان تهران نیز در کشتی پهلوانی نونهالان موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز این رقابت ها در هفته نخست شدند .

رحیم در ادامه با اشاره به اینکه ،کلیه نهادهای ورزشی کشوراعم از تیم های منتخب ورزشی ، هیات های ورزش دانش آموزی و فدراسیون ورزش دانش آموزی بار سنگینی را در حوزه اخلاق ورزش دانش آموزی به دوش می کشند، تاکید کرد: مهم ترین وظیفه و مسئولیت تمامی زحمت کشان در این حوزه ارائه آموزش های لازم است.

این مقام مسئول با تاکید بر این که ، باید با تشکیل کمیته ها و کمیسیون های اخلاقی به تشویق و پشتیبانی از رواج دادن اخلاق در ورزش و توسعه روح بازی جوانمردانه حمایت کنیم، تصریح کرد:موفقیت همراه با حفظ اخلاقیات و امنیت از منزل تا منزل سرلوحه و شعار تمامی تیم های منتخب دانش آموزی شهرستان های استان تهران اعزامی به مسابقات کشوری می باشد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات ،کاپ اخلاق به تیم تنیس روی میز دختران ابتدایی شهرستان های استان تهران رسید.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :