21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۷:۰۲:۴۱
کد مطلب:  uI9q1AF9
سرپرست آموزش وپرورش تهران در آيين توديع کمريي وتقديرازعوامل اجرايي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري
انتخابات همیشه کشور ما را بیمه کرده است

انتخابات همیشه کشور ما را بیمه کرده است سرپرست آموزش وپرورش تهران در آيين توديع کمريي وتقديرازعوامل اجرايي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري

   به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران، آیین تجلیل از خدمات عوامل اجرايي دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران, ری و تجریش و مراسم توديع کمريي مديرکل سابق آموزش و پرورش شهر تهران با حضور فرهادي فرماندار تهران, باقري سرپرست آموزش و پرورش شهر تهران و روسا و معاونين مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران در محل خانه معلم آموزش و پرورش منطقه 6 برگزار شد.

باقری با اشاره به بي بديل بودن بزرگی کار انتخابات در شهر تهران اظهارداشت: تهران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. انتخابات همیشه کشور ما را بیمه کرده است و مقیاس و حساسیت ویژه اي دارد .

وي با بيان اينکه مشارکت توده مردم تولید امنیت براي نظام نموده است بر تقويت فرهنگ سازمانی و بهره گيري از مکانیزمهای کنترلی برای دگرگونی آموزش و پرورش تاکيد نمود.

سرپرست آموزش و پرورش شهر تهران آموزش و پرورش را زیرساخت توسعه کشور قلمداد نمود و ادامه داد: بايد این زیر ساخت درست شود تا به تبع آن شاهد اصلاحات در حوزه هاي مختلف باشيم.

باقري از تمام زحمات کمریی مديرکل سابق آموزش و پرورش به عنوان يک جهره خدوم و ارزشمند تقديرنمود . ابراز اميدواري کرد تا ايشان در سمت جدید موفق و سربلند باشند.

شايان ذکر است در اين مراسم ضمن تقدير از مديران و عوامل اجرايي دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران از خدمات عليرضا کمريي مديرکل سابق شهر تهران نيز تقدير به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :