25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۵:۱۵:۱۹
کد مطلب:  LSLLHbLJ
در آموزش و پرورش گلپایگان اتفاق افتاد :
دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان با مرجع بزرگوار حضرت آیت ا...العظمی صافی گلپایگانی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان به اتفاق معاونین با مرجع بزرگوار حضرت آیت ا...العظمی حاج شیخ لطف ا... صافی گلپایگانی در بیت ایشان در شهرستان گلپایگان دیدار کردند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرستان گلپایگان حبیب ا... جمالی مدیر آموزش و پرورش به اتفاق معاونین با مرجع بزرگوار حضرت آیت ا...العظمی حاج شیخ لطف ا... صافی گلپایگانی در بیت ایشان در شهرستان گلپایگان دیدار کردند .

دراین دیدار که در فضایی معنوی صورت گرفت ،مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم به معظم"له برای حضور پرخیر و برکت ایشان در شهرستان ، به ارائه گزارشی از فعالیتها ی آموزش و پرورش شهرستان بویژه فعالیتهای پرورشی و فرهنگی و قرآنی و توجه به رشد معنوی دانش آموزان در کنار فعالیتهای درسی و آموزشی ازجمله : توجه به عفاف و حجاب در مدارس دخترانه ،برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان ، برنامه های هفته امربه معروف ونهی از منکر در مدارس ، حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان در مراسم اعتکاف،برگزاری نماز جماعت در مدارس ، حضور روحانیون ومبلغین حوزه علمیه در مراسم صبحگاه و مراسم متعدد در سطح مدارس شهرستان ، توزیع تعداد قابل توجه قواره های چادرمشکی در بین دانش آموزان بی بضاعت با عنایت ویژه دفتر مقام معظم رهبری ، مساعدت به خانواده های بی بضاعت از طریق خیرین و... پرداختند.

در ادامه معظم"له ضمن ابراز مسرت و خرسندی و قدردانی از فعالیتهای  انجام شده در آموزش و پرورش بویژه فعالیتهای دینی و معنوی و دعای خیربرای مجریان و دست اندرکاران  ،  آموزش و پرورش را برای رسیدن به اهداف والای دینی و معنوی جامعه از دستگاههای مهم وتاثیر گذار دانستند و ابراز امیدواری کردند که آموزش و پرورش و فعالان عرصه تعلیم وتربیت جامعه  با استمرار و تقویت هرچه بیشتراینگونه فعالیتها  دربین دانش آموزان در جهت تحکیم پایه های دینی و معنوی کودکان، نوجوانان وجوانان و تربیت و پرورش پدران ومادران و مسؤلین آینده یک جامعه دینی و مهدوی موفق باشند .

به اشتراک بگذارید :