27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۵:۰۶:۲۴
کد مطلب:  u9zuparH
در آموزش و پرورش تیران و کرون اتفاق افتاد :
برگزاری همایش عفاف و حجاب از منظر قران و احادیث

همایش عفاف و حجاب از منظر قران و احادیث با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کشکولی مدرس حوزه و دانشگاه وبا حضور فرهنگیان شهرستان در محل سالن بصیرت مدیریت برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی  آموزش وپرورش شهرستان تیران وکرون :ب ه مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب همایشی با عنوان عفاف و حجاب از منظر قران و احادیث با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کشکولی مدرس حوزه و دانشگاه وبا حضور فرهنگیان شهرستان  در محل سالن بصیرت مدیریت برگزار گردید.

در این همایش حجت الاسلام و المسلمین کشکولی در خصوص اهمیت حفظ حیا و عفت درجامعه سخن گفت و افزود: حجاب را برای حفظ حرمت زن است زیرا با این تدبیر میتوان زنان که دارای لطافت خاصی هستند  از گزند آسیب ها مصون داشت.

وی در ادامه افزود: ایمان و عمل صالح در قران در کنار هم جای گرفته اند و اموزش وپرورش در قله  ایمان و عمل صالح قرار دارد و لازمه  داشتن دانش آموز مترقی داشتن آموزش و پرورش عاقل است و لازمه ی داشتن ایجاد چنین زمینه ای داشتن تزکیه است،معلم باید قبل از تعلیم و تربیت دانش آموزان دارای تزکیه باشد مخصوصا که با روح دانش آموزان در ارتباط مستقیم است و شما فرهنگیان با داشتن چنین فرصتی میتوانید روحیه ی حیا و عفت را در جامعه اسلامی زنده نگه دارید.

به اشتراک بگذارید :