19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۱:۱۲:۵۸
کد مطلب:  3p175e3s
مدیر اموزش و پرورش دماوند:
جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند برگزار شد

شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور نماینده فرماندار ، امام جمعه ، رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات آموزش و پرورش دماوند برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ،مهرداد پورفتحی ، مدیر آموزش و پرورش دماوند، هدف پروژه مهر را ایجاد شور و نشاط ، مشارکت همگانی در جهت آماده سازی همه جانبه مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید دانست و تاکید کرد : باید با خلاقیت و تبلیغات آموزشی و فرهنگی ، فضای شهر را برای شوق به مدرسه و یادگیری در دانش آموزان و اولیاء آنها آماده کنیم .

 

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری ، بر توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی ، تولید ملی ، تصریح کرد:پروژه مهر آموزش و پرورش دماوند با عنوان ، امید و نشاط دانش آموزی ، مدیریت مشارکتی با توجه به اقتصاد بومی و محلی ، برنامه های خود را آغاز کرده و در راستای تربیت نیروی کار متخصص تلاش می کند.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان ، با یادآوری تقارن بازگشایی مدارس با محرم ، بر ضرورت تدوین برنامه فرهنگی ، فضاسازی نمازخانه ها متناسب با این ماه ، تأکید کرد .

 

 

به اشتراک بگذارید :