1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۹:۵۲:۲۰
کد مطلب:  5UuepSJe
در آموزش و پرورش ناحیه 3 برگزار گردید :
قطب مرکزی انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان اصفهان

جلسه قطب مرکزی انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان اصفهان باحضور کلیه اعضاء ، به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 3 شهر اصفهان ، در این جلسه که با حضور مدیر ناحیه  و کلیه اعضاء برگزار گردید در خصوص شاخصه های بازدید از فعالیت های انجمن اولیا و مربیان و آموزش خانواده مدارس و همچنین تعیین اعضا تیم نظارتی بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه ، ابوالفضل دقیق مدیر ناحیه 3 ، ضمن بیان اهمیت انجمن اولیا و مربیان و آموزش خانواده در ادارات و مدارس گفت : اگر قرار است به یکی از اهداف و اصول اساسی دولت که مشارکت مردم در اداره امور جامعه است برسیم باید به انجمن اولیا و مربیان بها بدهیم چراکه اصلی ترین و نهادی ترین قسمتی است که می تواند زمینه ساز مشارکت اولیاء مدرسه و دانش آموزان در اداره موفق مدرسه باشد .

ایشان در ادامه بر تعیین حدود کار اعضای انجمن و توجیه اولیاء درانتخابات اعضا بر اساس ملاک های درست و منطقی و نیز تعامل خوب و منطقی آموزش و پرورش با انجمن برای دستیابی به موفقیت در اهداف آموزشی و پرورشی مدارس تاکید کرد که در انجام امورآموزشگاه از آنان نیز نظرخواهی شود که این امر قطعا عامل همراهی آنان با مدرسه و آموزش و پرورش خواهد بود.

در پایان مدیر آموزش و پرورش ناحیه ، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران ، لزوم شرکت افراد متخصص و متبحر ، افراد جوان ، متخصص و آگاه به علوم روز را به عنوان مدرس آموزش خانواده در بحث آموزش خانواده خاطر نشان ساخت .

در پایان جلسه ، تشکیل تیم نظارت بر فعالیت های انجمن اولیا و مربیان و آموزش خانواده مدارس  و نیز شاخصه های مورد ارزیابی تصویب گردید.

به اشتراک بگذارید :