22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۶:۱۲:۱۴
کد مطلب:  hXFnzzov
باقری درنشست امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد
پژوهش سراها مرکز خلاقیت و نوآوری علمی و پرورشی استعدادهای دانش آموزان است

شست امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای اجرای ماده 3

نشست امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای اجرای ماده 3 از تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مفاد اساسنامه پژوهشراهای دانش آموزی برگزار شد    

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،این نشست با حضور عباسعلی باقری سرپرست آموزش و پرورش شهر تهران،دلیری معاونت توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، رفیعی معاون آموزش متوسطه،کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 و دشتی پور رییس پژوهسراهای دانش آموزی در محل مرکز نوآوری و رشد دانش آموزی امید برگزار شد .

در این مراسم باقری با اشاره به تعیین شیوه فعالیت مرکز خلاقیت و نوآوری امید ذیل پزوهشسرای رشد, بر استفاده بهینه از این مرکز علمی و پرورش استعدادهای دانش آموزان تاکید نمود .

دليري معاونت توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نيز با اشاره به اين مطلب که در دنياي امروز در کنار بحث آموزش فعاليتهاي تخصصي و تکميلي براي کسب شغل اهميت خاصي قايل هستند ابراز اميدواري نمود با افتتاح اين مرکز در راستاي شناسايي ظرفيت هاي پنهانت دانش آموزان قدم هاي مفيدي برداشته شود .

وي بر تامین , تجهیز و در اختیار قراردادن امکانات فنی اين مرکز تصريح نمود و افزود: کارهاي دانش آموزي فناورانه بايد توسعه پيدا کند, وقتي برخي کارهاي دانش آموزان را ديدم, اشک در چشمان من جمع شد .

دليري ادامه داد: با تفکر سنتي و قديمي نمي توان فناورهاي جديد را توسعه داد و خواستار عملياتي شدن فن بازار و مبادلات تکنولوژي شد.

به اشتراک بگذارید :