19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۵:۵۶:۱۳
کد مطلب:  hVhPEqeK
در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش:
جلسه کمیته ی همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش برگزار شد

با حضور اعضا، نخستین جلسه کمیته ی همکاری حوزه های علمیه وآموزش و پرورش در سال 96 برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این جلسه که با حضور حجت السلام و المسلمین یاسینی رئیس دفتر شورای سیاست گزاری ائمه جمعه استان تهران و رییس کمیته همکاری های حوزه علمیه و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، عبد الرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و حجت السلام درودی معاون امور استانهای ستاد همکاری های حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش و دیگر اعضا ی کمیته ی همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد .
حجت السلام و المسلمین یاسینی تعامل بین حوزه های علمیه و آموزش و پرورش را موجب بالندگی معنوی نظام تعلیم و تربیت دانست و گفت : برنامه ریزی و رسیدن به اهداف غایی یک طرح در مدرسه از نشانه های مدیر موفق در نظام تعلیم و تربیت است
وی درادامه گفت : آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اجرای برنامه های مشترک بین حوزه های علمیه و آموزش و پرورش خوب عمل کرده است .
عبد الرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : تعامل بین حوزه های علمیه و آموزش و پرورش از اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می باشد و برهمین اساس اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برای اجرای کلیه دستور العمل سند تحول بنیادین برنامه ریزی معینی داشته است .
فولادوند اضافه کرد : موفقیت دانش آموزان شهرستانهای استان تهران در مسابقات قرآن درسطح استان و کشور نشان از توجه ویژه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به حوزه پرورشی است .
شایان ذکر است کمیته ی همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با برنامه های طرح مبین ، طرح مدارس امین ، طرح آموزش ائمه جماعات روحانی مدارس و دیگر طرح های معنوی مختلف آغاز به کار کرده است .

به اشتراک بگذارید :