19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۰:۴۴:۴۴
کد مطلب:  J3s9lUHJ
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
برنامه ی تدبیر درسال تحصیلی 96-95 به ایستگاه پایانی رسید

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای گام های پنجم و ششم برنامه تدبیر با موضوع خودارزیابی پایانی و ارزیابی بیرونی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : برنامه  تدبیر در سال تحصیلی 96-95 در بیش از 1200 مدرسه ابتدایی شهرستان های استان تهران اجرا شد که بیش از 90 درصد این مدارس فرم های خودارزیابی اولیه و برنامه سالانه خود را در سامانه همگام ثبت کردند.

وی افزود: نظارت و بازدید، گام به گام  بیش از 150 نفر از کارشناسان ابتدایی و مدیران منتخب گروه هم اندیش از نقاط قوت برنامه بوده است که با ارزیابی بیرونی مدارس، اجرای گام های پنجم و ششم تدبیر در سال تحصیلی 96-95 به پایان خواهد رسید.

احسانی تصریح کرد: کیفیت بخشی در اجرای فرایندهای آموزشی و پرورشی، مستند سازی منظم فرایندها ، ارزیابی مستمر و استفاده از نتایج آن در بهبود وضعیت موجود و برنامه محوری از دستاوردهای مهم اجرای برنامه تدبیر بوده که امیدواریم با ادامه روند اجرایی آن در سال های آتی به نتایج خوبی در مدیریت مدارس ابتدایی دست یابیم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: جهت اصلاح و بهبود دانش مدیران مدارس مجری، در حال بررسی امکان برگزاری اجرای دوره های ضمن خدمت با موضوع برنامه تدبیر در تابستان 96 هستیم که امیدواریم با محقق شدن این موضوع در استان گام دیگری در ارتقاء صلاحیت های حرفه ای مدیران مدارس برداریم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :