18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۸:۳۸:۳۳
کد مطلب:  MR4iwTb9
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان زنجان خبر داد:
کسب سه رتبه ممتازکشوری توسط فرهنگیان استان زنجان در مسابقات قرآنی(مشهدمقدّس)

محمود عباسی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: محمود رنگرز ، سعید امانلو و مهدی جهانگیری از فرهنگیان استان زنجان،در دومین دوره مسابقات کشوری قرآن و عترت فرهنگیان ، موفق به کسب سه رتبه ممتاز شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،محمود عباسی ضمن اعلام این خبر، گفت : محمود رنگرز از ناحیه دو   زنجان  در رشته قرائت تحقیق رتبه دوم کشوری ،  سعید امانلو از ناحیه دو  در رشته حفظ 10 جزء رتبه پنجم کشوری و مهدی جهانگیری از منطقه بزینه رود  در رشته روش تدریس احکام رتبه هفتم مسابقات فرهنگیان کشور را کسب کردند.

وی افزود : 8 نماینده از فرهنگیان استان در این رقابت‌های قرآنی شرکت داشتند .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان  ابراز داشت : این رقابت ها در 4 رشته قرائت تحقیق، حفظ 10 جزء، نهج البلاغه و روش تدریس احکام در مشهد مقدس برگزار شد.

عباسی گفت : تعداد فرهنگیان شرکت کننده در مرحله منطقه ای این مسابقات 2 هزار و یک نفر و در مرحله استانی نیز 100 نفر بود که در رشته های قرائت و حفظ و نهج البلاغه و الگوی برتر تدریس احکام به رقابت پرداختند و در نهایت 8 نفر از همکاران برتر در این مسابقات  به مرحله کشوری اعزام شدند. .

وی خاطرنشان كرد: آشنایی بیشتر همکاران فرهنگی با معارف قرآنی ، انس همکاران فرهنگی با قرآن و عترت و ترویج فرهنگ والای قرآنی از اهداف برگزاری این مسابقات بود.

گفتنی است؛ دومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور از 14 لغایت 17 تیرماه در شهر مشهد مقدس برگزار شد .

 

به اشتراک بگذارید :