19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۹:۴۲:۵۲
کد مطلب:  op6T2Wv4
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان زنجان :
کیفیت آموزش در سوادآموزی با استفاده از نیروهای صلاحیت دار حرفه ای ارتقا می یابد

هادی احمد نیامعاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان زنجان درگفتگویی اظهار داشت:کیفیت آموزش در سوادآموزی با استفاده از نیروهای صلاحیت دار حرفه ای ارتقا می یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،هادی احمدنیا در گفتگویی اظهار داشت: ارتقای کیفیت فرآیند یاددهی-یادگیری در کلاس های آموزشی یکی از دغدغه های سازمان سوادآموزی می باشد که در دوره های مختلف، تدابیر گوناگونی برای این مساله اندیشیده شده است.

 وی افزود:امسال نیز در راستای بهبود مستمر در فرآیندهای کاری و آموزشی، تشکیل کلاس از سوی آموزش دهندگان، منوط به شرکت در آزمونی است که از طریق سازمان جهاد دانشگاهی اخذ می شود.

معاون سواد آموزی اموزش وپرورش استان تصریح نمود:در همین راستا شرکت کنندگان در آزمون، پس از دریافت و مشاهده دهها کلیپ آموزشی در دو بخش عمومی و اختصاصی در حیطه مسائل مبتلا به آموزشی از قبیل کتاب های درسی، روش تدریس، آیین نامه ها و مقررات اداری و آموزشی، سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و ... در آزمونی که 30 درصد سئوالات آن از دروس عمومی و 70 درصد از دروس اختصاصی انتخاب شده است، شرکت خواهند کرد.

هادی احمدنیا گفت: 332 نفر از آموزش دهندگان در سطح استان زنجان در این آزمون که زمان و مکان برگزاری آن، متعاقبا اعلام خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه دروس عمومی آزمون در قالب یک CD آماده شده است، گفت: آموزش دهندگان ثبت نام کننده در آزمون می‌توانند جهت دریافت این CDبه ادارات سوادآموزی نواحی ومناطق14گانه مراجعه و آن را دریافت کنند.

منبع:دفتر معاونت سواد آموزی

به اشتراک بگذارید :