28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۸:۲۶:۰۱
کد مطلب:  PQsPas3X
مدیرآموزش و پرورش پیشوا:
شروع باشکوه سال تحصیلی در اول مهر با برنامه ریزی دقیق در پروژه مهر تحقق می یابد

مدیرآموزش و پرورش پیشوا:پروژه مهر برنامه ای مهم است که برای شروع باشکوه سال تحصیلی در اول مهر باید به صورت دقیق در تابستان انجام شود.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پیشوا رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش در راستای پروژه مهر سال تحصیلی 96 – 97 اظهار داشت :مهرماه آغاز سال تحصیلی جدید ، نشاط وشادابی خاصی دارد واین تکاپوجلوه زیبایی به جامعه می دهد لذامی طلبد که به این امر توجه عمیق وخاصی شود و لازم است روحیه ی خلاقیت درکلیه ی امورجاری دراجرای پروژه مهر موردتوجه قرار گیرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد:ساماندهی ثبت نام دانش آموزان و نیروی انسانی و تعمیر و تجهیز فضای مدارس و نظارت بر ثبت نام و نقل و انتقالات فرهنگیان و بررسی صلاحیت نیروهای جدید الانتصاب و تبلیغ و اطلاع رسانی اقدامات انجام شده توسط کارگروه های پروژه مهر باید به نحو مطلوب انجام گردد.
وی در ادامه  وظایف مدیران را تشریح کرد و گفت :در راستای پروژه مهر مدیران باید  ستاد پروژه مهر در آموزشگاه ها ، بررسی  نواقص مدارس از نظر فیزیكی جهت طرح در ستاد پروژه مهر مدیریت و انجام فعالیتهای تبلیغی در مدارس را در اولویت کاری خود قرار دهند .
 

به اشتراک بگذارید :