27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۰:۴۲:۵۲
کد مطلب:  99n3SmQQ
رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
یک صد و شصت و نهمین جلسه شورای تحقیقات تشکیل شد

زهره متقی ، رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری یک صد و شصت و نهمین جلسه شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان یکصد و شصت و نهمین جلسه شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید . اکبر پناهی ، معاونت  پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ابتدای این جلسه گفت : یکی از مهمترین اتاق های فکر که می تواند منجر به تصمیمات علمی و کارشناسی شده شود و ارتباط بخش دانشگاهی و آموزش و پرورش را قوام بخشد شورای تحقیقات استان است . 

در ادامه بررسی دو طرح پیشنهادی از پژوهشگران  دانشگاههای  استان اصفهان انجام شد. با توجه به تفاهم نامه  اداره کل آموزش و پرورش با دانشگاه علوم پزشکی ،طرح های حوزه سلامت  پس از بررسی در شورای تحقیقات آموزش و پرورش استان و تایید اهمیت موضوع بر اساس نیازسنجی انجام شده  جهت انجام توسط پژوهشگران دانشگاه  ارجاع داده می شود .

در این جلسه طرح تدوین یک برنامه خود مراقبتی   در راستای کاهش  رفتارهای  بستر ساز  استفاده از مواد مخدر که توسط  دکتر برومند  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی پیشنهاد شده بود با دو رویکرد علمی و اجرایی  بررسی شد.

در بخش دوم جلسه گزارشی از کمیته های تخصصی شورای تحقیقات  و آغاز فاز دوم  طرح حامی با همکاری سازمان برنامه ریزی  ، توسط رئیس گروه پژوهش ارائه شد و طرح های برگزیده شورای عتف تعیین گردید

 

به اشتراک بگذارید :