20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۰۹:۱۳:۴۹
کد مطلب:  bw6r3RwG
جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان زاوه برگزار شد

برنامه های آموزش وپرورش شهرستان زاوه در عرصه های مختلف آموزشی ، پرورشی وفعالیتهای عمرانی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان تبیین و تشریح گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از زاوه مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش به تبیین وتشریح برنامه ها ی مختلف آموزش وپرورش در زمینه های مختلف پرداخت.

وی اظهار داشت:  توجه به فعالیتها ، اقدامات و برنامه ریزی های که در حوزه آموزش  صورت گرفته  رشد چشمگیر داشته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زاوه  از تشکیل کلاسهای مختلف ورزشی ، فرهنگی ، قرآنی، تربیتی ، اردویی وآموزشی خبر داد وافزود: در زمینه عمرانی نیز با پیگیری و  همچنین مساعدتهای مهندس محمودی  "فرماندار محترم" تلاشهایی صورت گرفته که  دست اوردهایی خوبی از جمله شروع بکار مجدد چند پروژه عمرانی و همچنین  عقد  چند تفاهم نامه با  خیرین  مدرسه ساز   به همراه داشته است.

 در ادامه فرماندار و رئیسشورای آموزش وپرورش شهرستان زاوه نیز با تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم بخصوص فرهنگیان فرهیخته در راه پیمایی باشکوه روز جهانی قدس خواستار فراهم نمودن مقدمات جلسه با حضور مدیر آموزش وپرورش و کارشناس سواد آموزی با دهیاران محترم روستاهاجهت مشارکت  وتعامل برای اجرای طرح یک قدم مانده به صبح  با هدف ریشه کن کردن بیسوادی تا سال 98 شد.

 

به اشتراک بگذارید :