24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۰۹:۰۶:۵۰
کد مطلب:  nw8gmg2y
اختتامیه مسابقات فرهنگی هنری شهرستان فریمان

آئین اختتامیه مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان فریمان با حضور مدیر،معاونین،مسئولین شهرستان در در محل سالن اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فریمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از فریمان: احمد برزخی فریمانی مدیر آموزش و پرورش  شهرستان فریمان در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر از فعالیتهای انجام شده در حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی خاطر نشان کرد: این اختتامیه ومسابقات گوشه ای از فعالیتهای انجام شده در حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی در طول سال تحصیلی گذشته بوده است

وی در این مراسم مربیان ومدیران مدارس را بازوی توانمند مسابقات عنوان کرد و افزود: با راهنمایی  وهدایت آگاهانه مدیران وشما مربیان هست که دانش آموزان رتبه های برتر را کسب نموده  وبرای آینده آماده می شوند.

وی همچنین  گفت: مدیر موفق است که  نگاه خاص به تمامی افراد ومجموعه کاری خودش داشته باشد واین می تواند در ارتباط شما مدیران ومربیان تاثیر زیادی داشته باشد. با این نگاه دانش آموزان باید احساس کنند که به آنها توجه دارید ومی توانید با این توجه نقش روشنگری و هدایت آگاهانه  را در آنها تقویت کنید.

در آغا زاین مراسم حسین کاظمیان مقدم معاون پرورشی و تربیت بدنی از حضور گرم دانش آموزان،مربیان ومسئولین شهرستان در اختتامیه مسابقات قدردانی کرد وافزود در طول سال گذشته در مسابقات شهرستان حدود9000نفر از دانش آموزان در مسابقات مختلف شرکت کردند که در حا حاضر رتبه اول وبرتر هررشته رد این روز مورد تجلیل قرار می گیرند.

در این مراسم از برترین های مسابقات فرهنگی هنری  ومربیان تشکلات دانش آموزی پیشتازان وفرزانگان تجلیل بعمل آمد و برنامه های مختلیف همچون تک نوازی،تک خوانی ،استند کمدی،سرود وبرنامه های جانبی دیگری توسط هنرمندان دانش آموز اجرا گردید.

به اشتراک بگذارید :