1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۱۵:۰۴
کد مطلب:  zCELNlGI
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
بر اساس ارزیابی های انجام شده، هنوز معلمین مورد اعتماد اقشار جامعه بوده و انجام وظیفه ای قابل قبول علی رغم اینکه تعلیم و تربیت کار سختی است دارند

محمد جواد احمدی ، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در اختتامیه دومین دوره آموزشی مدیران اردوگاه های سراسر کشور گفت : بر اساس ارزیابی های انجام شده، هنوز معلمین مورد اعتماد اقشار جامعه بوده و انجام وظیفه ای قابل قبول علی رغم اینکه تعلیم و تربیت کار سختی است دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اصفهان در آئین اختتامیه دومین دوره آموزرش مدیران اردوگاه های سراسر کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر گفت: همانگونه که انتظارات از مدیران تعلیم و تربیت متنوع و گسترده است ولی این تناسب با جایگاه معلمی و مربی دیده نشده و وجود ندارد و این گلایه ماست.

محمدجواد احمدی خطاب به مسئولان افزود: صلاح کشور غیر از ایجاد توازن و تناسب منطقی، کارشناسی، عاقلانه از راه آموزش و پرورش و بهره گیری از تجربیات و نظر صاحبنظران به دست نخواهد آمد تا بتوان نقشه راه مشخص و در این راستا گام برداشت.

وی اعلام کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده، هنوز معلمین مورد اعتماد اقشار جامعه بوده و انجام وظیفه ای قابل قبول علی رغم اینکه تعلیم و تربیت کار سختی است دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: با وجود نارسایی ها، اگر خلق و خوی خوب معلمین نبود دسترسی به نتیجه مورد انتظار، امکان نداشت و ما همواره سعی کرده ایم تا به وظیفه مان به خوبی عمل کنیم.

وی با قدردانی از همه برگزار کنندگان این دوره آموزشی، بار دیگر شهیدان را سرمایه های کشور دانست و خواستار ادامه راه شهیدان شد.

به اشتراک بگذارید :