24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۳۶:۳۳
کد مطلب:  tB9CpSah
مدیرکل قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش:
در دوران طلایی فعالیت های قرآنی وزارت آموزش و پرورش قرار داریم

مدیرکل قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت : نشر و گسترش احکام و دستورات قرآن در بدنه آموزش و پرورش از اهداف اصلی برگزاری مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمدرضا مسیب زاده در آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان کشور که صبح روز شنبه در مشهد برگزار شد اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات تاکید بر جایگاه شکرگذاری از خداوند متعال است و امروز خدا را شاکریم که یکی از وظایفمان در قبال فرهنگیان را به درستی انجام دهیم.

وی افزود: هدف دیگر ما نشر و گسترش احکام و دستورات قرآن در بدنه آموزش و پرورش است و امروز جای بسیار خوشحالی ست که فعالیت های قرآنی در این وزارت خانه در دوران طلایی خود قرار دارد.

مسیب زاده باتاکید بر کیفی بخشی به این رقابت ها ادامه داد: استان خراسان رضوی نیز با میزبانی خوبی که از شرکت کنندگان در این مسابقات داشت توانست نقش بسیار پررنگی در برگزاری مطلوب این رقابت در بین فرهنگیان کشور داشت.

مدیرکل قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش برگزاری این مسابقات را آغازی برای راهی طولانی دانست و افزود: همه دستگاه های اجرایی مسئول در این بخش همکاری بسیارخوبی برای برگزاری این دوره از رقابت ها داشتند و خوشحالیم که در نهایت به شکل مطلوبی این رقابت ها انجام گرفته و به سرانجام رسید اما نباید فراموش کنیم که سال های آتی با توجه به کیفیتی که این دوره از مسابقات داشت بار سنگین تری بر دوش مسئولان و دست اندرکاران حوزه قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش قرار خواهد داشت

به اشتراک بگذارید :