27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۳:۵۷:۴۵
کد مطلب:  LA37VW8t
برگزاری دومین دوره آموزشی ، مهارتی مدیران اردوگاه های دانش آموزی سراسر کشور

دومین دوره آموزشی ، مهارتی مدیران اردوگاه های دانش آموزی سراسر کشور با حضور فیض معاون پرورش وزارت آموزش و پرورش ، مددی مشاور عالی مقام وزارت ، قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران اردوگاه های سراسر کشور برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان دومین دوره آموزشی ، مهارتی مدیران اردوگاه های دانش آموزی سراسر کشور  با حضور فیض معاون پرورش وزارت آموزش و پرورش ، مددی مشاور عالی مقام وزارت ، قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران اردوگاه های سراسر کشور برگزار گردید .

در این برنامه مهدی فیض معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر از اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان در برگزاری این دوره آموزشی عنوان کرد : باید برای مدیریت اردوگاه ها مدل هایی ارایه کنیم که خلاقیت و توانمندی بتواند بر تنگناهای مالی و اعتباری فایق آید.

فیض در ادامه تاکید کرد : اردو یک فرصتی است برای زندگی ، دانش آموزان در آن باید با آموختن زندگی واقعی به بلوغ فکری و عملی برسند و این غایت تعلیم و تربیت است ، زندگی اردویی فرصت تفریح و تفرج و مدل سیاحتی نیست.

 

به اشتراک بگذارید :