1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۳:۵۲:۲۰
کد مطلب:  KnOduh8k
جشن تجلیل جشنواره نوجوان خوارزمی ناحیه دو برگزار شد

26 دانش آموز دوره اول متوسطه ناحیه دو مشهد راه یافته به مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی توسط مدیر، معاون متوسطه و کارشناس مسئول متوسطه اول ناحیه دو تکریم شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش  خراسان رضوی به نقل ازناحیه دو مشهد، صبح امروز کانون فرهنگی و تربیتی فارابی میزبان دانش آموزان برتر جشنواره نوجوان خوارزمی بود.

در این مراسم محسن روحانی نیا ضمن تقدیر و تشکر از تلاش دانش آموزان، از خانواده های آنها به عنوان حامی اصلی دانش آموزان یاد کرد و افزود: اولیا نقش بسیار مهمی در حمایت از این نخبگان دانش آموز داشته و البته دارند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد ادامه داد: نمی توان از زحمات مدیران و مربیان محترم دانش آموزان نیز صحبت نکرد. مدیران مدارس ما مشوقین اصلی دانش آموزان برای حرکت در این مسیر بوده و هستند.

روحانی نیا همچنین موفقیت های دانش آموزان ناحیه دو مشهد را مرهون تلاش های مهندس آرون معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه دو دانسته و از زحمات زیر مجموعه این معاونت، به خصوص کارشناس مسئول متوسطه اول، مرتضی اسدی تقدیر کرد.

وی از برگزاری جشنواره کشوری خوارزمی در آینده نزدیک در شهر مقدس مشهد خبر داد و ابراز امیدواری کرد دانش آموزان نوجوان ناحیه دو مشهد مانند گذشته در این رقابت ها خوش بدرخشند.

در این مراسم از مدیران مدارس و معلمان راهنما و 26 دانش آموز راه یافته به مرحله استانی و همچنین ناظرین جشنواره با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو و معاون آموزش متوسطه و کارشناس مسئول دوره اول متوسطه این ناحیه تقدیر به عمل آمد.

انتشاردهنده:غفاریان

به اشتراک بگذارید :