24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۰:۴۵:۰۶
کد مطلب:  4kxiJrXr
صبح روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد. :
جلسه بررسی سیاست ها و راهبردهای معاونت آموزش ابتدایی خراسان رضوی با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش

جلسه بررسی سیاست ها و راهبردهای معاونت آموزش ابتدایی خراسان رضوی با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش صبح روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ،حکیم زاده بااشاره به این که داشتن برنامه عملیاتی مهمترین و البته دشوارترین بخش عملکرد هر حوزه است اظهار داشت: خوشبختانه در آموزش و پرورش خراسان رضوی در حوزه ابتدایی برنامه عملیاتی و البته اجرایی تدوین شده و به شکلی برنامه ریزی شده که برنامه ها با اعتبارات تناسب دارند.

وی افزود: امسال در معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش برآورد حداقلی خود از اعتبارات برای اجرای برنامه ها را اعلام کردیم و به دنبال این هستیم که تنها به دنبال اجرای برنامه هایی برویم که اعتباری برای اجرای آن مشخص شده باشد چرا که به دنبال شعار دادن نیستیم و به سمتی حرکت خواهیم کرد که تنها برنامه های قابل اجرا را دنبال کنیم.

حکیم زاده افزود: در کنار این به هیچ عنوان به دنبال ارائه آمار غیرواقعی از عملکرد و برنامه های اجرا شده خود نیستیم ،امروز نیاز داریم با مسائل پیش روی آموزش و پرورش با شفافیت برخورد کنیم تا بتوانیم به راهکارهای عملی برای رفع مشکلات برسیم.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت:اصلاح و بررسی مدل ارزشیابی توصیفی یکی دیگر از موضوعات مهمی ست که امسال بر روی آن تمرکز کردیم

 

دکتر علیرضا کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی هم بااشاره به اهمیت راهبردی حوزه آموزش ابتدایی در سیستم تعلیم و تربیت کشور از برنامه ریزی این سازمان برای کیفیت بخشی به فعالیت های مختلف در این بخش اظهار داشت: آموزش‌و پرورش خراسان رضوی توجه به دوره ابتدایی را به عنوان گفتمان غالب خود درنظر گرفته و خوشبختانه در چندسال گذشته فعالیت های بسیارخوبی در حوزه های مختلف این مقطع انجام شده است

به اشتراک بگذارید :