27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۹:۲۵:۰۰
کد مطلب:  Wi97OglE
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی شهرستان های استان تهران:
ساماندهی نیروی انسانی بهره وری در نظام تعلیم و تربیت است

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی شهرستان های استان تهران گفت: ساماندهی صحیح نیروی انسانی یکی از ارکان تعالی، نظام تعلیم و تربیت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،حسین سنجری، معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی شهرستان های استان تهران، ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ساماندهی نیروی انسانی اظهار داشت: امروزه مدیریت اثربخش منابع انسانی در موفقیت سازمان و اداره نقش تعیین کننده ای دارد.

وی افزود:رشد و تعالی در آموزش و پرورش به عنوان مهمترین و گسترده ترین سازمان موجود در کشور در گرو هدایت و برنامه ریزی صحیح در ساماندهی نیروی انسانی است .

سنجری ادامه داد: امروز سرعت تحولات در حوزه های فرهنگی ،اقتصادی،اجتماعی و سیاسی با رشد تکنولوژی همگام شده است و بر همین اساس تحول و تغییر رو به توسعه سازمان با ساماندهی صحیح نیروی انسانی محقق می شود.

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی شهرستان های استان تهرانضمن تشریح ابعاد بهره وری در سازمان ها اظهار داشت : ساماندهی صحیح نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان تعالی نظام تعلیم و تربیت شناخته شده است و ساماندهی نیروی انسانی بهره وری در نظام تعلیم و تربیت است.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :