21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۱۱:۳۳:۳۹
کد مطلب:  VJLB0DwO
تشکیل6پایگاه اوقات فراغت در سطح شهرستان بجستان

جلسه شورای آموزش وپرورش درآستانه برگزاری کنکوربرگزارشد

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی به نقل از بجستان، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش روز سه شنبه 13/4/96 ساعت 13 با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش و روسای دستگاه ها و دوایر اداری با محوریت تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور سراسری سال 96، در محل سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

 حسن عزیزی مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به اعضای شورای آموزش و پرورش به بیان دستور کار جلسه و بررسی مصوبات جلسه قبل پرداخت و از رضایتمندی همکاران نسبت به برنامه های اجرا شده در هفته معلم به ویژه همایش بزرگ تجلیل از فرهنگیان شهرستان خبر داد.

 عزیزی به بیان برنامه های ستاد اوقات فراغت شهرستان پرداخت و از تشکیل 5 پایگاه اوقات فراغت در سطح شهرستان بجستان و 1 پایگاه در سطح شهر یونسی خبرداد.

وی ضمن تشکر از امام جمعه محترم و اعضای ستاد نماز جمعه جهت در اختیار گذاشتن فضای مصلی نماز جمعه برای برگزاری کنکور سراسری و برپایی نماز باشکوه جمعه با اندکی تاخیر راس ساعت 13،از فرمانداری محترم و کلیه دستگاه ها و دوایر اداری تقاضای مساعدت و همکاری برای برگزاری هر چه بهتر کنکور سراسری ،تامین امنیت کنکور و برطرف کردن دغدغه های والدین دانش آموزان کنکوری نمود.

مدیرآموزش وپرورش ودبیرشورا از کسب رتبه اول قبولی امتحانات نهایی دانش آموزان سال سوم متوسطه در در سطح استان برای سومین سال متوالی در رشته های علوم تجربی و علوم انسانی خبر داد و همچنین افزود که در زمینه مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان بجستان موفق شد جایگاه سوم خود را درگروه 3 استان در سال گذشته به جایگاه اول در سال جاری ارتقا بخشد.

انتشاردهنده:غفاریان

به اشتراک بگذارید :