19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۱۱:۲۶:۴۵
کد مطلب:  5UEpNpRf
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
در شهرستانهای استان تهران سالانه 3 درصد رشد دانش آموزی داریم

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از بازنشسته شدن 15 درصد نیروی انسانی شهرستانهای استان تهران در 3 سال آینده خبرداد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران عبد الرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : عبور از چالش های ساماندهی نیروی انسانی با برنامه ریزی و مدیریت زمان صورت می پذیرد .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،توجه به ساماندهی نیروی انسانی را اولویت اول آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برشمرد و افزود : نخستین شاخص اقتصاد مقاومتی توجه به نیروی انسانی است و ساماندهی مطلوب و شایسته نیروی انسانی ، نظام تعلیم و تربیت را به سوی تعالی سوق می دهد .

فولادوند ، مدرسه را اصلی ترین رکن نظام تعلیم و تربیت برشمرد و گفت : دانش آموزان تربیت صحیح در ابعاد دینی،اخلاقی ،علمی ، آموزشی و اجتماعی را در مدرسه می آموزند و معلم به عنوان اصلی ترین سرمایه آموزش و پرورش در کشف استعداد دانش آموزان و هدایت رشد روحی و جسمی آنها نقش اصلی را ایفا می کند .

این مقام مسئول ادامه داد : رشد و توسعه هر جامعه در پویایی نظام آموزشی آن نهفته است و ساماندهی صحیح و دقیق نیروی انسانی، ارتقاء کیفیت آموزشی را بالا می برد .

شایان ذکر است این همایش با حضور،رئيس مركز برنامه ريزي منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش وپرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون مركز برنامه ريزي منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش وپرورش ، شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران و شورای معاونین مناطق شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :