21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۸:۳۷:۱۹
کد مطلب:  VZXrONcn
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد مرکز ثقل انتظارات استانی و ملی است

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:سطح برنامه ها در ناحیه شش آموزش و پرورش مشهد در سطح یک آموزش و پرورش متعالی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش خراسان رضوی؛در چهارمین جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل اموزش و پرورش استان و مناطق آموزش و پرورش مشهد که عصر سه شنبه سیزدهم  تیرماه در محل اداره آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد برگزار شد دکتر علیرضا کاظمی مدیر کل اموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن تقدیر از ریاست،معاونین و همکاران مجموعه اموزش و پرورش ناحیه شش مشهد از این اداره به عنوان الگویی در تمام زمینه های اموزشی،ورزشی،پرورشی و...یاد کرد و گفت:اداره اموزش و پرورش ناحیه شش مشهد می تواند یک الگوی موفق در تحقق تربیت تمام ساحتی باشد.

دکتر کاظمی توسعه بخش مشارکت های غیر دولتی را از نقاط برجسته و موفق این ناحیه دانست و افزود:ساخت بزرگترین مرکز اموزشی،رفاهی فرهنگیان در سطح مشهد بدون استفاده از اعتبارات و منابع دولتی از جمله اقدامات بسیار خوب و کم نظیر است.

وی برگزاری جلسات مشترک بین اداره کل و نواحی را بسیار ثمر بخش و مفید دانست و بیان کرد:سر و سامان دادن فعالیت ها و دیدن مجموعه نقاط قوت و ضعف از جمله این ثمرات است.

در پایان جلسه  جاسمحسین پور مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی خاطر نشان کرد:با ارامش ایجاد شده توانستیم از هر محل ممکن اعتبارات کسب کنیم؛به طوری که امروز 130 میلیارد تومان مصوبه در دستور کار است و این به معنی افزایش 35 درصدی اعتبارات استان نسبت به سال گذشته است.

وی ادامه داد:حدود 7 میلیارد تومان سهم اداره آموزش و پرورش ناحیه 6 از اعتبارات بابت توسعه و تجهیز فضاهای اموزشی،ورزشی و پرورشی است.

گفتنی است در ابتدای این جلسه علیرضاشکیبا،رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد به ارائه گزارشی از فعالیت های ناحیه پرداخت و اظهار کرد:

امروز خدمت بی منت در دستور کار دولت قرار گرفته است و در مجموعه آموزش و پرورش ناحیه شش صداقت با مردم و بکارگیری ظرفیت های بی نظیری که در مجموعه در اختیار داریم در دستور کار این ناحیه است.

وی افزود: کلیه فعالیت ها در آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد بر مبنای مشارکت جمعی و تصمیم گیری گروهی از جمله برگزاری جلسات شورای معاونین است.

 

به اشتراک بگذارید :