3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۲۳:۳۰:۴۶
کد مطلب:  1FthFCL8
جلسه توجیهی و هماهنگی کمیته نظارت ستاد اسکان فرهنگیان مشهد مقدس برگزار شد

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با افزایش کیفیت خدمات سعی می کنیم جایگاه فرهنگیان را ارتقاء دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوس با پایان یافتن ماه مبارک رمضان و پیش بینی حضور زائران معزز بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) جلسه هماهنگی کمیته نظارت ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان مشهد مقدس حضور نجاتی مهر رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان رضوی،مسئول ستاد مرکزی اسکان و ناظران اسکان فرهنگیان مشهد در محل ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان مشهد مقدس برگزار گردید.

 رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه اقدامات انجام شده در زمینه ارتقاء کیفی و کمی اسکان را جزء سیاست های اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برشمرد و گفت:میتوان با نظارت وعملکرد صحیح در حوزه اسکان، میزان رضایت مندی  زائران را افزایش داد.

نجاتی مهر همچنین بر ارائه خدمات ویژه به زائرین تاکید کرد و افزود: تمام تلاش ما در ستاد اسکان این است که بتوانیم با بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به زائرین، شان و جایگاه فرهنگیان حفظ شود.

وی عملکرد حوزه نظارت در سنوات گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: تیم های نظارتی باید با انگیزه شناسایی مشکلات پیدا وارد مدارس شده تا با رفع مشکلات بتوان فضایی راحت و بدون دغدغه را برای اقامت همکاران زائر به ارمغان آورد.

خبر: جاودانی

به اشتراک بگذارید :