26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۴:۵۶:۴۵
کد مطلب:  H7KZxDru
ویدئو کنفرانس هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

ویدئو کنفرانس توجیهی هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان پناهی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به هرم ارزشی معکوس در آموزش و پرورش، مدرسه را بعنوان خط مقدم جبهه تعلیم و تربیت دانست.

وی تدریس و شیوه یاددهی و استفاده مناسب از زمان و ایجاد انگیزه در مخاطب را دغدغه اصلی معلمین بیان کردند. در همین رابطه استفاده  هوشمندانه از فناوری را بعنوان یک ضرورت قلمداد نمود و تصریح کرد ایجاد نگرش، آموزش های لازم و فراهم نمودن زیرساخت ها نیاز اساسی بکارگیری فناوری در امر آموزش است.

پناهی با اشاره به برگزاری باشکوه جشنواره استانی و کسب رتبه دوم استان از نظرآمار شرکت کننده و کسب رتبه های اول تا سوم کشوری توسط همکاران، دانشجویان و دانش آموزان، خواستار شرکت فعال آنان در جشنواره تولید محتوا شدند.

در ادامه خلیلی رئیس گروه تولید محتوا اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اهداف اصلی جشنواره و تولید محتوای چند رسانه ای متناسب با نیاز دانش آموزان و معلمان، بر اساس اهداف بیان شده در برنامه درسی و استفاده از خلاقیت و نوآوری  به شرح دستورالعمل و شیوه نامه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی و دومین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان با نیاز های ویژه پرداخت.

در پایان نیز به سوالات همکاران محترم مناطق و نواحی پاسخ داده شد.

به اشتراک بگذارید :