1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۳:۴۳:۰۴
کد مطلب:  g0nlpcFA
مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش:
هدف از اجرای دومین دوره آموزشی مهارتی مدیران اردوگاه های کشور، به روز رسانی آموزش و توانمندسازی مدیران اردوگاه ها است

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: هدف از اجرای دومین دوره آموزشی مهارتی مدیران اردوگاه های کشور، به روز رسانی آموزش و توانمندسازی مدیران اردوگاه ها برای فعالیت بهتر و مطلوب تر و ارائه خدمات مناسب تر به مخاطبان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دکتر علی اکبر زاده در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: در این دوره 24 ساعته ضمن خدمت، مدیران اردوگاه های استانی، شهرستانی، منطقه ای کل کشور و همچنین مدیران اردوگاه های کشور شرکت می کنند.

وی در ادامه اظهاراتش بیان کرد: در این دوره آموزشی همچنین 300 نفر از مدیران اردوگاه های کشور، کارشناس مسئولان اردویی آموزش و پرورش کشور حضور خواهند داشت.

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سرفصل های در نظر گرفته شده به منظور ارائه آموزش های لازم به مدیران عنوان کرد: از جمله این سرفصل ها شامل مسائل اداری، مالی، حقوقی، یادآوری دوباره اهداف و سیاست های وزارت آموزش و پرورش در امور اردوگاه ها و اردوها، یادآوری و به روز رسانی دانش مدیران پیرامون مسائل زیست محیطی، بهداشت اردوگاه ها و چگونگی استفاده از فضای اردوگاه برای مخاطبان نظیر فضاهای بازی، ورزشی، آموزشی و ... هستند.

دکتر علی اکبر زاده در ادامه به انتظارات وزارت آموزش و پرورش از برنامه فوق گفت: انتظار ما این است که در طول سه روز آموزش، ضمن اینکه مدیران از آموزش های در نظر گرفته شده برخوردار شوند، باید یک فضای تبادل نظر و تجربیات نیز ایجاد شود تا بلکه مدیران بتوانند تجربیات خود را از استان های مختلف در اختیار یکدیگر قرار دهند.

وی عنوان کرد: در این دوره آموزشی همچنین موضوعاتی در زمینه آگاهی مدیران از تحولات روز در اردوگاه ها از جمله اردوگاه هداری و آشنایی با مراکز مختلف نیز ارائه خواهد شد.
 

به اشتراک بگذارید :