19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۱:۵۵:۰۹
کد مطلب:  64yfUPUS
برای اولین بار در شهرستان های استان تهران صورت گرفت:
آموزش مقدماتی رایانه ویژه سوادآموزان دوره انتقال

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:در راستای توسعه سواد دیجیتال و بهبود كیفی آن ، آموزش رایانه به 200 نفر از سوادآموزان دوره انتقال در دستور كار این معاونت قرار گرفت.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،سعید شهریاری معاون سوادآموزی اداره كل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، با اشاره به اینکه  در جهان امروز سواد تنها خواندن و نوشتن نیست و افراد باید حداقل سواد دیجیتال را دارا باشند، تاکید کرد :با عنایت به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر ارتقای كیفیت فرآیند تعلیم و تربیت و همچنین استفاده هوشمندانه از فناوری های نوین ، این معاونت اقدام به برگزاری دوره های مقدماتی  رایانه برای برای سوادآموزان خود نمود.

شهریاری استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه سوادآموزی  را یكی از اولویت ها و راهكارهای سرآمد برنامه های سازمان دانست و افزود : تلاش می شود به سهم این فناوری در توسعه سواد و بهبود كیفی آن توجه بیشتری شود.

گفتنی است در این راستا شهرستانهای استان تهران  در سال 96 برای اولین بارآموزش مقدماتی رایانه به 200 نفر از سوادآموزان دوره انتقال را در دستور كار خود قرار داده است .

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :