3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۰:۲۲:۵۵
کد مطلب:  TNTzugJm
در تبادکان برگزار شد
مسئولان امور اداری و بازنشستگی مشهد در تبادکان

جلسه کارشناس مسئولان امورادارى و کارشناسان بازنشستگى قطب شهيد کاوه و شهيد هاشمى نژاد به میزبانی آموزش و پرورش منطقه تبادکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از منطقه تبادکان ، جلسه کارشناس مسئولان امورادارى و کارشناسان بازنشستگى قطب شهيد کاوه و شهيد هاشمى نژاد به میزبانی آموزش و پرورش منطقه تبادکان، باحضور رياست اداره بازنشستگان و کارشناسان اداره کل جهت ايجاد وحدت رويه و هماهنگی هرچه بیشتر در فرايند بازنشستگى سال 96 فرهنگيان عصر شنبه 10 تیرماه در محل سالن جلسات شهید شوشتری منطقه تبادکان برگزار شد.

کلیدری رییس اداره بازنشستگان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه با  تاکید بر اهمیت  برنامه ریزی لازم جهت همکارانی که در سال جاری بازنشسته می شوند گفت: حوزه امور اداری با توجه  حجم بالای کاری که نسبت به دیگر حوزه ها دارد توانسته اقدامات بسیارخوبی انجام دهد و لازم است دقت لازم را در خصوص روند بازنشستگی همکاران و برقراری حقوق انجام پذیرد.

رییس اداره بازنشستگان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از مدیر ومعاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت منطقه تبادکان هم به جهت میزبانی این جلسه و هم اقدامات خوبی که در حوزه امور اداری منطقه تبادکان انجام داده اند اظهار داشت: منطقه تبادکان به عنوان بزرگترین منطقه آموزشی کشور و با دارا بودن بیشترین تعداد همکار توانسته کارنامه بسیار خوبی را در حوزه اموراداری ارائه نماید.

محمود لعل سجادی معاونت برنامه ریزی و  توسعه مدیریت منطقه تبادکان در این جلسه با اشاره به برنامه های انجام شده در حوزه کارگزینی منطقه تبادکان گفت: در سال گذشته 196 نفر از همکاران منطقه بازنشسته شده اند و 56 نفر درخواست استمرار خدمت داشته که در تاریخ 1مردادماه96بازنشسته خواهند شد.

انتشار دهنده:علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :