21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۹:۲۰:۵۲
کد مطلب:  ECI5Etem
معاون آموزش ابتدایی وزيرآموزش و پرورش;
جشنواره کشوری جابرابن حیان به میزبانی مشهد برگزار می‌شود

معاون آموزش ابتدایی وزيرآموزش و پرورش گفت: آیین اختتامیه جشنواره علمی، پژوهشی جابرابن حیان در مقطع ابتدایی به صورت کشوری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،رضوان حکیم‌زاده اظهارکرد: سال‌هاست که این جشنواره با همکاری و مشارکت دانش‌آموزان، معلمان، مدیران و مسؤولان آموزش و پرورش استان‌ها و با حضور جدی دانش‌آموزان برگزار می‌شود که امسال نیز در مرحله مدرسه‌ای، منطقه‌ای و استانی این جشنواره به خوبی برگزار شده است.

معاون آموزش ابتدایی وزيرآموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا مرحله کشوری این جشنواره در قالب نمایشگاه عرضه خلاقیت و نوآوری دانش‌آموزان ابتدایی برگزار شود، تصریح کرد: ‌امیدواریم از طریق رسانه‌ها ابعاد مختلف این جشنواره برای خانواده‌ها و نسل آینده بازگو شود.

وي با بیان اینکه آموزش و پرورش به جد از کارهای گروهی و مشارکتی در اجرای طرح‌های مبتکرانه و خلاقانه حمایت می‌کند، گفت: امیدواریم خروجی این تلاش‌ها و پیگیری‌ها به اقدام مؤثر و مفید برای مطلوب برگزار شدن چنین جشنواره‌هایی منجر شود.

حکیم‌زاده افزود: آیین اختتامیه این جشنواره به صورت کشوری و با حضور همه استان‌ها در خراسان رضوی برگزار می‌شود که امیدواریم تمامی استان ها با  توانمندی و ظرفیتی که امروز در دانش‌آموزان مشاهده می شود، بتوانند حضور موفق و مؤثری را در این جشنواره داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :