17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۸:۴۹:۵۴
کد مطلب:  32B1Bp7S
مدير آموزش و پرورش قرچک خبر داد:
ده مدرسه در طرح هجرت قرچک قرار گرفت

مدير آموزش و پرورش قرچک از شروع طرح هجرت در شهرستان قرچک خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازقرچک،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت:جلسه طرح هجرت و هماهنگي آن با حضور اعضاء تشکيل شده و مقرر گشت که ده مدرسه در اين طرح قرار گيرند.

وی افزود: از ده مدرسه اي که در طرح هجرت قرار گرفته اند ، دو مدرسه در طرح مقاوم سازي روستايي ودو مدرسه در مقاوم سازي شهري، سه مدرسه در طرح زيبا سازي شهري و سه مدرسه در طرح زيبا سازي روستايي قرار گرفتند.

نيکبخت با اشاره به اهمیت  طرح هجرت در مدارس تاکید کرد: طرح هجرت در سه گروه 15 الي 20 نفره از اويل مرداد ماه با حضور دانش آموزان و معلمين آنها صورت مي گيرد که اين طرح در جهت مرمت سازي، رنگ آميزي مدارس و تعميرات ميز و نيمگت ها می باشد.

مدير آموزش و پرورش قرچک گفت: دانش آموزاني که در اين طرح شرکت مي کنند از دانش آموزان خلاق و کار بلد در بحث فني مي باشند  و همه دانش آموزان در مدت فعاليت  تحت پوشش بيمه حوادث قرار گرفته اند.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به منويات رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي و اشتغال جوانان و دانش آموزان که در طرح هجرت شرکت مي کنند دربحث اقتصاد مقاومتي خانواده ها به آنها کمک هايي در اين خصوص صورت مي گيرد.

نيکبخت در پايان تصریح کرد: طرح هجرت در قرچک با مشارکت بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان، شهرداري قرچک و بخشداري صورت مي گيرد که در سال گذشته کارنامه بسيار موفق و در خشان را داشتند.

به اشتراک بگذارید :