25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۲:۰۳:۳۱
کد مطلب:  2TNCNVED
در آموزش و پرورش ناحیه 3 برگزار گردید :
بزرگداشت ایستادگان خدوم سال95

جشن بازنشستگان پرمهر سال 95 ناحیه ، با حضور دکتر ابطحی ، سرپرست اسبق وزارت آموزش و پرورش و استاد تعلیم و تربیت ، رییس کانون بازنشستگان استان ، اعضای شورای شهر ، مسوولین ناحیه سه و بازنشستگان سال 95 در کنار اعضای خانواده ی ایشان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه در این مراسم که با قرائت زیبای متین حق شناس قاری و حافظ کشوری ، دانش آموز پایه ششم ناحیه سه آغاز گردید، دکتر ابطحی ، استاد تعلیم و تربیت و سرپرست اسبق وزارت آموزش و پرورش ، پویان فر رییس کانون بازنشستگان استان ، علیرضا نصر منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر اصفهان ، مدیر و معاونان و جمعی از کارشناسان آموزش و پرورش ناحیه سه و بازنشستگان سال 95 ناحیه حضور داشتند.

مدیر ناحیه ابوالفضل دقیق ضمن خیرمقدم به میهمانان ، معلمی را یگانه شغلی دانست که سرشار از مهر و عطوفت و بدون هیچ آرزوی ناخوشایند برای دیگران ، سبب تعالی معنوی آدمیان می گردد.

استاد تعلیم وتربیت دکتر ابطحی با حضور و سخنان گرم خویش در خصوص مراقبت های ضروری در فرآیند بازنشستگی ، چرخه ی بازنشستگی را شامل شش مرحله دانست که سازگاری با آن نیازمند نگاهی واقع گرایانه است.

وی با اشاره به تغییرات بازنشستگان از جمله: تغییر پایگاه اجتماعی ، کاهش روابط اجتماعی ، افزایش اوقات فراغت ، کاهش در آمد ، مسائل مربوط به سلامت و هزینه های آن ؛ به توصیه های کاربردی در این فرآیند اشاره نمود.

مراسم با هنرنمایی گروه موسیقی ایران ادامه یافت و در پایان از همکاران میهمان جشن ایستادگی تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :