25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۰:۳۵:۴۹
کد مطلب:  4EZxwyuw
عضو شورای انجمن اولیاء و مربیان استان اصفهان:
وجود مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در مدارس استان

عضو شورای انجمن اولیاء و مربیان استان اصفهان گفت: متاسفانه هم اکنون در بخش سخت افزای و نرم افزاری مدارس با چالش های فراوانی مواجه هستیم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، حجت الاسلام گرجی در جلسه شورای انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: با همفکری و همکاری یکدیگر می توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

وی افزود: در بخش سخت افزاری، بسیاری از مدارس با مشکلات مختلفی مواجه هستند به طوری که به منظور میزبانی از اولیاء جهت شرکت در جلسات انجمن علاوه بر اینکه از امکانات لازم برخوردار نیستند، در زمینه امکانات آموزشی نیز با مشکلاتی مواجه هستند.

وی تصریح کرد: انجمن اولیاء و مربیان مدارس باید از امکانات به روز از جمله کانال تلگرام و ...جهت اطلاع رسانی اخبار به موقع برخوردار باشند.

حجت الاسلام گرجی ادامه داد: متاسفانه هم اکنون انگیزه لازم در والدین برای شرکت در جلسات انجمن وجود ندارند که به همین منظور باید از رسانه ها و روحانیون مساجد محله ها استفاده شود.

وی تاکید کرد: از دیگر مشکلات موجود می توان به عدم ثبت عناوین و مستندسازی از جلسات انجمن در مدارس، نبود مخاطب شناسی مناطق مختلف، نبود تکیه گاه مطمئن مردمی برای انجمن مرکز و ... اشاره کرد.

 

به اشتراک بگذارید :