27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۸:۴۳:۲۲
کد مطلب:  7fsA94fN
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
هدف پروژه ی مهر حضور بدون دغدغه ی دانش آموزان درکلاس درس است

اولین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه 1 ری در سال 96 با هدف تشریح وظایف کارگروه های پنج گانه با حضور مسئولین و اعضای کمیته های مذکور برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل موزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک ری، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری، با اشاره به اینکه هدف از اجرای پروژه ی مهر حضور بدون دغدغه ی دانش آموزان درکلاس درس است، تاکید کرد: باید با تمام توان درجهت اجرای برنامه های پروژه ی مهر گام برداریم.

 

نصیری پروژه مهر را اساسی ترین قدم در بازگشایی مدارس دانست  و افزود: کارآیی و اثر بخشی در آموزش و پرورش بسیار مهم است و آنچه موجب رونق این کارایی و اثربخشی می شود، اجرای بدون نقص پروژه مهر است .

 

وی با تاکید بر این نکته که تمام دستاوردهایی که در طول سال تحصیلی انتظار داریم محقق شود، نتیجه پروژه مهر است اظهار داشت: در حقیقت هرچه این فرآیند بهتر سازماندهی شود، قاعدتا نتایج بهتری در برخواهد داشت .

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری تصریح کرد: کلیه کارگروه ها باید بعنوان تیم های مکمل یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف ستاد، بعنوان یک تیم واحد در خدمت اجرای هرچه بهتر دستورالعمل ها بوده تا شاهد بازگشایی بسیار مطلوب مدارس و آماده سازی محیطی دلنشین برای محصلین باشیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :