17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۹:۱۷:۵۰
کد مطلب:  IFw50Tvr
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران:
اعزام کاروان 643 نفری دانش آموزان ورزشکار شهرستان های استان تهران به مسابقات کشوری

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان های تهران ازاعزام یکی از بزرگترین کاروان های ورزشی با حضور 643 نفر به مسابقات کشوری تابستان 96 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم ،معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : در راستای تحقق اهداف عالیه در حوزه تربیت بدنی و سلامت، یکی از بزرگترین کاروان های ورزشی کشور با حضور 643 دانش آموز ، مربی و سرپرست در قالب 58 تیم در دو بخش پسران و دختران به 11استان اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به آغاز اعزام مرحله اول در نیمه دوم تیر ماه تاکید کرد:در مرحله اول اعزام 119 نفر از دانش آموزان و مربیان برتر در قالب 17 تیم برتر منتخب استان بصورت مدرسه قهرمان و کانون قهرمان به مسابقات کشوری اعزام می گردند.

رحیم ادامه داد: کاروان ورزشی اعزامی این استان در سال 95 با حضور 374 دانش آموز به مسابقات بوده که توانسته بودند عنوان سومی را کسب نمایند و امید واریم کاروان اعزامی امسال به این دوره از رقابتها عملکرد قابل قبولی در تابستان 96 داشته باشند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در پایان با اشاره به شعار امنیت و سلامت از منزل تا منزل، تصریح کرد: حفظ اخلاقیات و بالاتر بردن منش پهلوانی از مهمترین دلایل برگزاری و اعزام به مسابقات کشوری می باشد و امید است در هیچ صورت اخلاقیات را از دست ندهیم.

 

به اشتراک بگذارید :