21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۹:۰۵:۳۷
کد مطلب:  2m0UvITn
آزمون مدارس نمونه دولتی تبادکان برگزار شد

آزمون مدارس نمونه دولتی منطقه تبادکان صبح جمعه همزمان با سراسر کشور با حضورعوامل اجرایی و بازدید مستمر مسئولین اداره تبادکان در 13 حوزه امتحانی برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش  تبادکان محمود لعل سجادی  معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت منطقه تبادکان اظهار کرد: در آزمون مدارس نمونه دولتی منطقه تبادکان بیش از3 هزار دانش آموز دختر و پسر در مقطع متوسطه اول و دوم  تا تاریخ 19 فروردین از طریق سایت ثبت نام کرده و پس از اخذ مجوز لازم  و دریافت کارت ورود به جلسه در این دوره شرکت کردند.

محمود لعل سجادی  افزود: آزمون وروردی دبیرستان های نمونه دولتی دوره اول و دوم متوسطه برای سال تحصیلی 97-96 با مشارکت  بیش از 200 نفر ازعوامل اجرایی و تیم های نظارتی در منطقه تبادکان اجرا گردید.
معاونت  برنامه ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش منطقه تبادکان بیان کرد: بر اساس قوانین و ضوابط ، 3 هزار دانش آموز منطقه داوطلب شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در این منطقه شدند و از این تعداد 1600 نفر برای ورود به دبیرستان های دوره اول متوسطه و 1400 نفر نیز برای ورود به دبیرستان های دوره دوم متوسطه در مهلت مقرر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.
وی یادآور شد: آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی منطقه تبادکان  در 13 حوزه  که 5 حوزه ویژه متوسطه دوم و 11 حوزه ویژه مدارس متوسطه اول بود  به اجرا درآمد.

انتشاردهنده:علی غفاریان

 

به اشتراک بگذارید :