1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۱۶:۱۳:۲۷
کد مطلب:  GpERA7pT
داوری حضوری 547 طرح جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: کار دواری 547 طرح از 680 دانش آموز دوره دوم متوسطه به از هفتم الی 9 تیرماه در مشهد آغاز شد.

به گزارش اداره روابط عمومی،"رضا صابری تولایی"در حاشیه بازدید از محل داوری مرحله حضوری، با اشاره به رشته های برق و الکترونیک، رایانه، مکاترونیک، مکانیک، فیزیک، شیمی، ریاضی، علوم زیستی و پزشکی، کشاورزی، زبان و ادبیان فارسی، علوم اجتماعی، علوم دینی و قرآن پژوهی، هنر و معماری، و عمران و نانو تکنولوژی به عنوان 15 گروه علمی نوزدهین دوره جشنواره جوان خوارزمی افزود: طرح های راه یافته به مرحله داوری حضوری استان پس از انتخاب به دبیرخانه کشوری ارسال می گردد و نتایج کشوری پس از سه مرحله داوری دیگر اعلام خواهد شد.

وی اظهار کرد: استان خراسان در هجدهمین دوره جشنواره 43 طرح راه یافته به مراحل کشوری داشت که توانست رتبه اول گروه زبان و ادبیات فارسی، دو رتبه سوم گروه های علوم زیستی و مکانیک کشورای بدست آورد.

وی با شاره به تسهیلات این جشنواره از سوی بنیاد نخبگان و سازمان سنجش آموزش عالی کشور خاطر نشان کرد: سال گذشته یک نفر از منتخبین کشوری این جشنواره توانست با سهمیه جشنواره حوان خوارزمی در رشته پزشکی قبول گردد.

 

عکس: غفاریان

خبر: عیدی

 

 

به اشتراک بگذارید :