24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۲:۲۳:۳۰
کد مطلب:  3p7vp44t
با حضور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه
70 دانش آموز برترجشنواره نوجوان خوارزمی تربت حیدریه تجلیل شدند

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه: دانش آموزان برتر علمی سرمایه‌های بزرگ جامعه هستند مسئولان باید تلاش کنند تا زمینه رشد و پویایی این عزیزان را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش تربت حیدریه ،معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در حاشیه این مراسم  گفت:همايش تجليل از برگزيدگان جشنواره نوجوان خوارزمي در راستاي ايجاد انگيزه، نشاط و خلاقيت دانش آموزان و فراهم شدن بستر مناسب در جهت شکوفايي استعدادهاي دانش آموزان می باشد. 

سعید نیرویی افزود: در این  مراسم از 160 دانش آموز و معلم راهنماي راه يافته به مرحله قطبي، استاني در جشنواره نوجوان خوارزمی و منتخبین المپیاد های ریاضیات ، علوم تجربی و ادبیات فارسی  با حضور مسئولين  شهرستان تجليل به عمل آمد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه تصريح کرد: رشد و شکوفايي استعداد و خلاقيت دانش آموزان با ايجاد رقابتي سالم در ميان دانش آموزان و تشويق آنها جهت حضور حداکثري در مسابقات، تعميق يادگيري و تقويت قوه تخيل از اهداف برگزاري جشنواره نوجوان خوارزمي است.

نیرویی گفت: موفقیت این دانش‌آموزان در نتیجه زحمات بی‌دریغ معلمان و اولیای گرامی و از همه مهم‌تر پشتکار دانش آموزان است که باید دانش آموزان از این فرصت به‌دست‌آمده برای رسیدن به پله‌های ترقی استفاده کنند. وی اظهار داشت: دانش آموزان برتر علمی سرمایه‌های بزرگ جامعه هستند مسئولان باید تلاش کنند تا زمینه رشد و پویایی این عزیزان را فراهم کنند.

انتشاردهنده:علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :