24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۰۷:۱۰:۲۸
کد مطلب:  ASQUzpBV
عملیات اجرایی ساخت مدرسه در روز عید فطر در فریمان

عملیات اجرایی احداث دبستان شش کلاسه دبستان توسط خیر مدرسه ساز"سید قاسم آل احمد"در روز عید سعید فطر در فریمان آغاز شد

به گزارش اداره روابط عمومی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش فریمان،احمد برزخی فریمانی مدیر آموزش و پرورش فریمان در این مراسم ضمن تبریک عید سعید فطر این عیدی خیرین را به فال نیک گرفت و گفت:مدرسه سازی همچون ساختن مساجد یکی از امور خیری است که از باقی الصالحات برای خیرین به جا می ماند  و در این روز مبارک این امر خداپسندانه مدرسه شش کلاسه  به همت خیرین بزرگوار شکل گرفت  تا در آینده نزدیک انشاالله مورد بهره برداری جهت تعلیم وتربیت دانش آموزان قرار گیرد.

وی داظهار کرد: اهدای زمین به همت ورثه مرحوم "حاج بمانعلی حلمی زارع"  به متراژ 800مترمربع انجام شد ه است و تقبل هزینه ساخت این مدرسه توسط "سید قاسم آل احمد"  انجام گردیده است.

لازم به ذکر است این دبستان 6 کلاسه با زیربنای 495 مترمربع در دوطبقه ،30متر سرویس بهداشتی،525 متر محوطه سازی  و60متر دیوار کشی با هزینه ای بالغ بر 7میلیارد ریال (3میلیار هزینه تقریبی زمین،4میلیارد ریال تقبل هزینه ساخت)مراسم کلنگ زنی آن صورت پذیرفت.

مراسم کلنگ زنی  ساخت این دبستان به دست توانای خیرین،نماینده مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه،فرماندار شهرستان به زمین زده شد.

 

انتشار دهند: عیدی

به اشتراک بگذارید :