19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۲:۲۵:۰۱
کد مطلب:  IFWfhMuw
فراخوان چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر شد

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برای چهل وهفتمین جشنواره بین المللی، پانزدهمین جشنواره فرهنگیان و دانش آموزان و سومین جشنواره دانشجو معلمان فیلمساز با عنوان «جشنواره فیلم های علمی، آموزشی، تربیتی رشد» فراخوان منتشر کرد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، جشنواره های فیلم رشد با محوریت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل،‌ آموزه های دینی، فرهنگ و تمدن،‌ سبک زندگی و حقوق شهروندی، تعلیم و تربیت، توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، مشارکت اجتماعی و فرهنگی، حفظ سرمایه های ملی،‌ علم و زندگی و بخش ویژه برگزار می شود.

بر اساس این فراخوان مهلت دریافت آثار به بخش های مختلف جشنواره رشد تا 30 مردادماه تعیین شده است و تکمیل فرم فرخوان الکترونیکی با توجه به آیین نامه جشنواره و دریافت کد رهگیری از پایگاه اینترنتی http://festival.roshd.ir  امکان‌پذیر است.

هیات داوران در هر بخش به فیلم های برگزیده اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد کرد و جوایز ویژه سازمان ها، وزارتخانه ها، نهادهای بین المللی، موسسات و بنیاد دولتی و غیردولتی نیز جداگانه به فیلم های برگزیده اهدا می شود.

چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد از سوم تا دهم آذرماه 96 برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :