12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۴:۱۵:۰۰
کد مطلب:  2DkaA5fo
به بهانه پایان ماه ضیافت خدا:
عید فطر زمان شکفتن گل های ایمان در دل و جان انسان است

عطـر دل انگیز ایمان در دل هـا بـه مشام می رسد. گلبوته هـای صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته می شود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد .

 عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

صدشکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه رمضان در تقدیرمان مقدر نموده و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه مبارک رمضان ؛ ماه تهذیب و تزکیه نفس در روزها و شب های قدرش بار دیگر با یاری از درگاه پر مهر و محبت بی نهایتش به آرامش وصف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم . بی شک رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دل هایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی این که طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم  به پیشواز عید سعید فطر می رویم .

عید فطر زمان شکفتن گل های ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسان است.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه خداوند متعال، فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما همکاران گرامی و خانواده محترمتان تبریک و شاد باش عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نماییم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت ، برای شما و همه بندگان خالص خویش رقم زده باشد .خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یک ماه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم .

به اشتراک بگذارید :