26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۱:۱۱:۰۲
کد مطلب:  7AOUgVM4
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
21 پایگاه و 31 مدرسه آماده پذیرایی از مسافران تابستانی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آمادگی 21 پایگاه و 31 مدرسه جهت پذیرایی از مسافران تابستانی در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به آغاز فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان های استان تهران در فصل تابستان ، ااظهار داشت: اسکان فرهنگیان و مسافران محترم شهرستان های استان تهران در تابستان 96 از تاریخ 25 خردادماه آغاز گردیده و تا مورخ 15 شهریور ماه ، کلیه پایگاههای اسکان در این استان آماده سرویس دهی و خدمات رسانی به میهمانان محترم می باشند.

وی افزود: در تابستان امسال در راستای پذیرایی از مسافران تابستانی 21 پایگاه ،31 مدرسه و 177 کلاس در استان پیش بینی و آماده خدمات رسانی می باشند.

فولادوند با اشاره به اینکه 93 کلاس ویژه و 84 کلاس نوع الف آماده پذیرایی از مسافران تابستانی این استان می باشد، تصریح کرد: مراکز رفاهی شهرستان های استان تهران نیز به شکل مطلوب آماده سرویس دهی به مسافران در فصل تابستان می باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگیان و مسافران محترم می توانند برای دریافت اطلاعات و رزرو اینترنتی مدارس و مراکز آموزشی، رفاهی زیر پوشش طرح اسکان تابستانی این استان تا تاریخ 2 شهریورماه 96 به نشانی eskan.medu.ir  مراجعه نمایند.

گفتنی است ،مراکز اسکان شهرستان های استان تهران در تابستان سال گذشته میزبان  42 هزار و 72 نفر میهمان فرهنگی و غیره در این استان بوده است .

 

به اشتراک بگذارید :