21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۰۷:۴۰:۳۴
کد مطلب:  pQCwzDvJ
اعتکاف دانش آموزان زاوه

مراسم اختتامیه اعتکاف معنوی ماه مبارک رمضان دانش آموزان دختر آموزش و پرورش شهرستان زاوه در مسجد بلال شهر دولت آباد بر گزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش زاوه، این مراسم  با حضو جمعی از مسئولین ریاست اداره آموزش و پرورش ، معاونت فرمانداری ، بخشدار مرکزی ،روحانی محترم سپاه ، هیئت امنا مسجد بلال ، معاونین و کارشناسان اداری در مسجد بلال شهر دولت آباد زاوه بر گزارشد.

"عابدی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان زاوه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و دانش آموزان در باره فلسفه اعتکاف و تاثیر گذاری در رشد دینی و فکری دانش آموزان مطالبی را بیان داشت و از بر گزار کنندگان این مراسم معنوی تقدیر و تشکر نمود.

."نمازی" معاونت پرورشی و مسئول سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش زاوه  ضمن تشکر از حمایت و پشتیبانی مدیر آموزش و پرورش به خبرنگار پانا گفت:این مراسم معنوی اعتکاف دانش آموزی از شب 25 ماه مبارک رمضان شروع و به مدت 3روز در محل مسجد بلال شهر دولت آباد برگزار شد که امشب شاهد مراسم اختتامیه آن بودیم.

"وی افزود " این دانش آموزان توسط مدیران آموزشگاههای متوسطه  هانیه ، شایستگان ، مولود ، نرجس ، فرید و شهید پایرنج ثبت نام  و به سازمان دانش آموزی معرفی شدند .

"ایشان " افزود : این مراسم مورد استقبال مسئولین مخصوصا امام جمعه قرار گرفت و دوشب متوالی امام جمعه و روحانیون  در مراسم دعای توسل و زیارت عاشورا در کنار معتکفین شرکت نمودند.

شرکت در برنامه های فرهنگی ، پرسمان اعتقادی ، جزءخوانی قرآن کریم، ختم صلوات ، خواندن ادعیه ها ، زیارت عاشورا، دعای توسل ، تشکیل حلقه های قرآنی ،  و تفسیر سوره حجرات از جمله برنامه های این مراسم می باشد.

در پایان این مراسم توسط اداره آموزش و پرورش به تک تک دانش آموزان و سرپرستان خانم  یک هدیه معنوی و بسته فرهنگی و لوح تقدیر اهدا شد ، و با صرف افطار مسئولین در کنار دانش آموزان به پایان رسیدو اولیا با اهدا دسته گل فرزندان خود را بدرقه نمودند

انتشاردهنده:غفاریان

به اشتراک بگذارید :