25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۴:۱۳:۵۲
کد مطلب:  baMlbyBG
جلوه های ایثار معلمی

دبیر جغرافیا و از پرسنل موظف هنرستان رناسی آموزش و پرورش ناحیه 1 ، یكی دیگر از جلوه های ایثار معلمی را به منصه ظهور رساند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه یک شهر اصفهان رحمت الله انصاری دبیر جغرافیا و از پرسنل موظف هنرستان رناسی یكی دیگر از جلوه های ایثار معلمی را به منصه ظهور رساند.

وی در هنگام مراجعت به منزل و در خیابان امام خمینی شاهین شهر متوجه می شود كه دختربچه ای 7 ساله به همراه مادرشان كه در حال عبور از عرض خیابان بودند ، به ناگاه دست مادر را رها نموده و با حالت دویدن قصد عبور از خیابان را داشته كه در همین هنگام خودرویی با سرعت به ایشان نزدیك می شود و همكار نامبرده قبل از وقوع تصادف اقدام به نجات دختربچه نموده و او را از جلوی خودرو به كنار خیابان پرت می كند ، ولی متاسفانه خودشان با شدت به خودرو برخورد نموده و از ناحیه دست چپ ، سر و لگن دچار آسیب می شوند كه در حال گذراندن طول مدت درمان می باشند  . 

لازم به توضیح است كه آقای انصاری از ایثارگران دوران دفاع مقدس نیز می باشند.  مدیریت آموزش وپرورش به داشتن چنین معلمان فداکار و ایثارگر افتخار می کند .

به اشتراک بگذارید :