20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۲:۵۵:۱۷
کد مطلب:  h6TA8o7V
22 پایگاه اوقات فراغت در گناباد فعال است

فعالیت پایگاههای اوقات فراغت از دهم تیرماه آغاز خواهد شد و تا هفته اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گناباد، سید محمد مهدوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد در جلسه ستاد اوقات فراغت مدیریت آموزش و پرورش گناباد گفت: کلاسهای اوقات فراغت امسال با شعار مهارت آموزی، کارآفرینی و اشتغال برگزار خواهد شد.

مهدوی افزود: 22 پایگاه اوقات فراغت در ایام تعطیلات تابستان به دانش آموزان خدمت رسانی خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش گناباد افزود: فعالیت پایگاههای اوقات فراغت از دهم تیرماه آغاز خواهد شد و تا هفته اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود حدود 10هزار دانش آموز(با تکرار) در این کلاسها شرکت کنند.

رئیس ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش گناباد ادامه داد: در کلاسهای اوقات فراغت امسال با توجه به شعار سال، مهارت آموزی همراه با کیفیت بخشی همراه با نشاط و شادابی و پویایی سرلوحه کار خواهد بود و تداوم فعالیت های آموزشی و پرورشی در تابستان و فاصله نگرفتن دانش آموزان از محیط مدرسه و همچنین استفاده بهینه دانش آموزان از ایام تعطیلات از جمله اهداف برگزاری این کلاسهاست.

مهدوی افزود: کلاسهای اوقات فراغت در قالب کلاسهای قرآن و معارف اسلامی، مهارتی، علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش گناباد با اشاره به شعار سال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: یکی از مواردی که در کلاسهای اوقات فراغت باید مد نظر قرار گیرد مهارت آموزی دانش آموزان است و در همین راستا کلاسهای مهارت آموزی در هنرستانهای شهرستان نیز دایر خواهد بود.

مهدوی افزود: شهریه کلاسهای اوقات فراغت بر اساس نرخ مصوب اخذ خواهد شد و دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به صورت رایگان و فرزندان فرهنگیان و ایثارگران با 20 درصد تخفیف ثبت  نام خواهند شد.

انتشاردهنده :علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :